Diagnostika aut

Dnešní moderní vozy jsou stále více vybavovány řídícími elektrickými jednotkami, které mají na starosti nejen řízení motoru, ale disponují celou řadou dalších funkcí. Diagnostika umožňuje lépe a pohodlněji odhalit případnou závadu na vozidle díky zabudované elektronické paměti závad, do které se ukládají informace o zjištěných závadách.

Diagnostika aut se doporučuje také při zakoupení vozu z bazaru či soukromníka. Díky moderním diagnostickým přístrojům jsme schopni odhalit veškeré závady, které Vám prodejce mohl zamlčet. Díky stále rychle kupředu jdoucímu vývoji elektroniky v autech nám pomáhá v mnoha případech diagnostika aut ke správnému určení příčiny závady.

Diagnostika aut v Autoservis Perfekt Praha

Diagnostika aut sériová

Umožňuje propojení speciálního přístroje – Testeru – se zásuvkou ve vozidle. Tester umožní komunikaci mezi vozidlem a počítačem nebo speciálním diagnostickým přístrojem.

Diagnostika aut paralelní

Znamená měření fyzikálních veličin převedených na elektronické signály. Pro zjednodušení, jak paralelní diagnostika funguje, si představte křivku lékařské EKG.

Současný trend nás směřuje stále více k používání „elektronických řídících jednotek“ (ECU – Electronic  Control Unit), které se starají nejen o řízení motoru, ale také o další jednotlivé činnosti jako jsou airbagy, ABS, ESP, sedadla, navigace, klimatizace…Díky tomu můžeme snadněji určit závadu.

Autoservis Perfekt Praha disponuje moderními diagnostickými přístroji. Kupovali jste ojetý vůz z bazaru a chcete si ověřit správnost údajů v kupní smlouvě? Svítí Vám ve Vašem voze kontrolka na palubní desce? Nestresujte se a svěřte svůj vůz odborníkům! Během chvíle víte, v čem je problém. Používáme diagnostické systémy Bosh, Atal, Delphi, Magneti Marelli.

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist