Čištění exteriéru vozu

Kdo by nechtěl mít krásně čisté a nablýskané auto, za kterým  se každý se zájmem otočí? Auto Perfekt nabízí ruční mytí a vyčistí exteriér Vašeho auta tak dokonale, že budete mít pocit,  jako by právě sjelo z výrobní linky! Dopřejte svému miláčkovi na čtyřech kolech luxusní péči a užívejte si obdivných pohledů kolemjdoucích. Pro kompletní, precizní a dokonalé vyčištění exteriéru kontaktujte naše pracovníky a Vaše auto bude opět jako nové!

 

Ruční mytí exteriéru vozuRuční mytí exteriéru vozu

 

Čištění exteriéru vozu obsahuje:

Odstraníme hmyz z přední části vozu a z čelního skla za použití speciální technologie s profesionálními chemickými přípravky a speciální houbou s teflonovou úpravou, které jsou šetrné k laku vozu.

Za použití vysokotlaké hadice odstraníme nečistoty i z míst, které nevidíme.

 

Tento čistící přípravek se používá především na odstranění hrubých nečistot (stopy po asfaltu kolem kol či spodní části vozu, usedlý silniční prach).

Vosky částečně renovují a udržují lesk vozu. Voskem ochráníme lak před vnějšími vlivy.

Před nanesením tvrdého vosku musí být vůz dokonale umytý a vysušený. Za pomoci speciální čistící gumy společně s lubrikační vodou odstraňujeme z povrchu karoserie hrubé nečistoty a hrubou špínu. Čističem laku odstraníme kontaminaci z povrchu karosérie a teprve poté aplikujeme přírodní tvrdý vosk, který se nanáší speciální houbičkou. Necháme 15-40 minut působit a následně rozleštíme hadříkem z mikrovlákna.

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist