Ruční mytí Praha

Také patříte k těm, kteří své auto nechávají mýt v klasické automatické automyčce? A kolikrát se Vám stalo, že po vyjetí z boxu nebyl vůz umytý tak, jak jste očekávali? Nechce se Vám pouštět do ručního mytí na vlastní pěst? Ruční mytí v Autoservis Praha Perfekt

Zkuste změnu a navštivte Autoservis Praha Perfekt, kde mimo služeb autoservisu a pneuservisu nabízíme klientům také ruční mytí automobilů. Jsme si vědomi toho, že kartáče v klasické automyčce nedokážou odstranit některé zaschlé nečistoty a proto je ruční mytí preciznější s lepším výsledkem.  Ruční mytí v Autoservis Praha Perfekt je garancí perfektně umytého auta – a to jak zvenčí, tak zevnitř.

Profesionální ruční mytí aut jedině s Auto Perfekt!

Disponujeme množstvím čistících prostředků a další nezbytné autokosmetiky, díky nimž precizně a rychle Vaše auto vyčistíme. Používáme moderních metod k efektivnímu vyčistění interiéru i exteriéru vozidla.

Ruční mytí automobilů oceníte vždy, když potřebujete své auto „vyšperkovat“, například před důležitou událostí jako je svatba nebo když se se svým vozem chcete rozloučit a poslat jej do světa – do autobazaru – k prodeji. U nás naleznete skvělý poměr mezi kvalitou odvedené práce a cenou. Neváhejte nás navštívit a odjeďte s krásně čistým a voňavým autem.

Nabízíme perfektní ruční mytí:

Jsme schopni Vám poskytnout profesionální a pravidelnou údržbu soukromého i firemního vozového parku. Pro více informací nás kontaktujte. Ruční mytí vozidel v Autoservis Praha Perfekt – Váš autoservis Praha!

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist