Opravy vozů po haváriích, náhradní vůz

Stali jste se obětí dopravní nehody a potřebujete opravit vůz? Jste na správném místě! Váš vůz dáme do kupy a Vám nabídneme náhradní vůz, se kterým budete jezdit během doby opravy Vašeho vozu. Dopravní nehody jsou vždy nepříjemným zážitkem. Ať jste již nehodu způsobili Vy, nebo bylo Vaše auto nabouráno jiným vozem, je nutná návštěva autoservisu. Poškození vozu, které vidíte sami, nemusí být jediným. Jedině odborní a vyškolení pracovníci autoservisu dokážou nalézt další skryté závady, které vznikly v průběhu nehody.

Opravy vozu od A do Z i s náhradním vozem

Provedeme prvotní diagnostiku poškození vozu, následně navrhneme postup opravy vozu, seženeme náhradní díly od autorizovaných prodejců. V případě, že zákazník preferuje jiného, než garantovaného prodejce, není problém sehnat i levnější variantu náhradního dílu. Pomůžeme Vám s řešením pojistných událostí a jiných problémů.  Autoservis Perfekt Praha má smlouvy s různými pojišťovnami, se kterými tak může zdarma jednat. Autoservis Perfekt  Praha je schopen Vám zajistit náhradní vozidlo po dobu řešení pojistné události. Náhradní vůz je Vám plně k dispozici po celou dobu opravy Vašeho vozu.

 Opravy vozu po nehodách v co nejkratším termínu

Prvotním cílem všech našich pracovníků je maximální spokojenost zákazníka, a proto velmi dbáme na preciznost všech našich zásahů. Opravy vozu po nehodě v Autoservisu Perfekt probíhají okamžitě po přijetí, snažíme se minimalizovat časové prodlevy mezi jednotlivými úkony. Rychlost, perfektní provedení opravy vozu a pečlivý přístup našich odborníků jsou naší devízou!

 Klientům nabízíme tyto služby:

Je-li Vaše auto nabourané, lehce „ťuklé“, odřené…přijeďte k nám. Vaše auto si vezmeme do parády a nabídneme Vám náhradní vůz po dobu opravy Vašeho vozu. 

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist