Ozónovač – vyčistí Váš interiér

Metoda čištění vzduchu v interiéru za pomoci ozónu je revolucí v boji proti nežádoucím bakteriím a plísním, které se tvoří ve vzduchotechnice, ale i v interiéru vozu. V rámci naší služby – Ruční mytí – Vám nabízíme také čištění ozonem.Autoservis Perfekt Praha - ozónovač

Ozon má mimořádný dezinfekční účinek. Hubí viry, bakterie, plísně, parazity a další škodlivé mikroorganismy. Neporadí si však s pevnými částicemi, jakou jsou prach a pyl. Spolehlivě rozloží jedovaté nebo zapáchající plyny. Čištění interiéru vozu si můžete vyzkoušet v Autoservis Perfekt Praha.

Jak čištění ozonem funguje?

Po dokonalém vyčistění a vyschnutí interiéru, umístíme do vozu generátor ozónu a jednoduše jej pouze zapneme. Nejsou potřeba žádné náplně, generátor funguje sám bez jakékoliv obsluhy. Při zapnutí uzavřené cirkulace vzduchu jsou dokonale vyčištěny i rozvody vzduchotechniky a klimatizace.

Ve vozidlech jsou místa, na která není snadné se při dezinfekci interiéru dostat s jakýmkoliv čistícím nebo dezinfekčním prostředkem. Ozón zabíjí nejen všechny bakterie tvořící zmiňovaný zápach, plísně, spóry hub, kvasnice, ale také viry i všechno živé, zkrátka to, co je organického původu. Protože je ozón velmi malá molekula (plyn), dostane se na všechny místa a zcela tak dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal jakýkoliv jedovatý chemický zbytek. Proto je ozón ideálním prostředkem pro odstraňování zápachu u automobilů. Po aplikaci a řádném vyvětrání vozidla ucítíte vůni čistého vzduchu, který známe v létě po bouřce.

Je nutné mít auto nejdříve umyté a suché?

Ano. Použití ozónovače do interiéru, který nebyl předem umyt a vysušen se rovná žehlení nevypraného a špinavého prádla. Zápach zlikvidujeme, ale výsledný efekt by byl nulový. Proto používejte ozónovač pouze do perfektně vyčištěného a vysušeného vozu.

Na některé druhy zápachu je bohužel i ozón krátký, ale díky zkušenostem našich pracovníků z Autoservis Perfekt si nemusíte lámat hlavu. Poradíme Vám, jak se zbavit zápachu jinými způsoby.

Výhody použití ozónu k dokonalému vyčištění interiéru Vašeho vozidla

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist