Servis a oprava pneumatik, disků

Nepodceňujte defekty na pneumatikách a věnujte pozornost i sebemenšímu poškození. I drobné poškození totiž dokáže způsobit nemalé problémy. Představte si sami sebe, jaká by byla Vaše reakce při prasknutí pneumatiky ve vysoké rychlosti například na dálnici. Dokázali byste vůz udržet tak, abyste neohrozili ostatní vozidla? Pneuservis Praha Perfekt

Pneuservis Perfekt Praha – opravy a servis pneumatik

V případě viditelného poškození pneumatiky (puchýře, trhliny, proříznutí…), při známkách nepravidelného opotřebení nebo byla – li pneumatika podrobena těžkému nárazu (například při najetí na obrubník), musí být v co nejkratším čase podrobena prohlídce odborníka. V mnoha případech se stane, že na povrchu je pneumatika na první pohled v pořádku, a pouze odborný servis odhalí skryté poškození a doporučí, zda je na místě oprava či kompletní výměna pneumatiky.

Postup při opravě pneumatiky:

V Pneuservis Praha Perfekt není servis a oprava pneumatik jen pouhé gesto. Jedná se o technicky velmi promyšlený postup, který Vám zaručí klid a pohodu na Vašich cestách. Zajišťujeme opravy pneumatik standardních i nadměrných velikostí. Opravy poškozených pneumatik provádíme dle nejmodernějších schválených technologií a postupů se zárukou té nejvyšší kvality.

Pneuservis Praha nabízí opravy pneumatik a duší pro:

Nejen pneumatiky, ale i disky trpí…

Stát se to může i Vám – nevědomky najedete Vaším vozem na obrubník, projedete větší díru na vozovce a poté při jízdě cítíte, jakoby se vše chvělo, volant je roztřesený a předměty ve voze poskakují, i když jedete pro rovné a klidné silnici. Vaše první myšlenka? Návštěva pneuservisu a vyvážení kol. Oprava disků - Pneuservis Praha Perfekt

Zkušení pracovníci v Pneuservis Perfekt ale vědí, že je důležité zkontrolovat také disky a ráfky, zda jsou správně vycentrované. Čím lépe vycentrované disky, tím menší chvění ve volantu.

Možnosti oprav disků

Rovnání disku paličkou a kladivem

Metoda vhodná pro menší ohnuté lemy, ale nikdy nedocílíme přesné kruhovitosti ráfku v dané toleranci (přípustná hodnota je 1,2mm pro radiální i axiální směr)

Rovnání na soustruhu

Pro mnohé možná zdánlivě přesné, ale i zde se může vyskytnout zásadní chyba – dochází zde k nadměrnému úbytku materiálu z disku. Tím se zmenší výrobně dané a otestované rozměry ráfku i jeho pevnost a i malá díra v silnici může znamenat problém. Další oprava poničeného ráfku není proto možná.

Rovnání pomocí hydraulické stolice

Zachovávají disku jeho výrobní rozměry, jsou vybaveny zaměřovacím a přídavným soustružnickým zařízením, které pomohou opravit poškrábané vnější okraje lemů a celkově tak začistit okraj disku. Jedná se o moderní a vysoce efektivní metodu oprav disků.

Mít v pořádku pneumatiky a disky se vyplácí. Znepokojuje Vás chvění kol za jízdy či se obáváte poškození pneumatiky po najetí do díry v silnici? Přijeďte se svým vozem k nám!

Pokud hledáte špičkový pneuservis, Perfekt Praha Vám ho může garantovat. Nabízíme Vám montáž, demontáž různých velikostí, opravu poškozených disků a pneumatik, huštění dusíkem, ekologickou likvidaci pneumatik a likvidaci pojistných událostí při poškození kol. V pneuservisu Praha Perfekt máte možnost zakoupení nových i ojetých pneu, včetně přezutí a uskladnění pneumatik; zajišťujeme rychlou výměnu sezonních pneuVyužijte všech našich služeb!

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist