O nás

Historie společnosti

Pod obchodním názvem Autosklo Pertekt s.r.o. začíná společnost již v roce 1992, kdy firmy Autoskla autodíly Perfekt (David Chvála) a Servis automobilových skel se spojily a přinesly firmě zajímavé postavení na trhu a mnoho společných kontaktů. Nová firma získává velmi dobré renomé na trhu a mnoho nových klientů ze státních institucí (PČR a ZZS) a zároveň klienty soukromých firem (autodopravce, autoservisy a autobazary atd). Díky výhodným cenám při zachování kvality sortimentu a rychlosti vyřízených zakázek. Tým AUTO PERFEKT PRAHA

Poctivé jednání firmy se dlouhodobě upevnilo ve spolupráci s pojistnými ústavy, zvlášť po druhých povodních v roce 2002, kdy firmě byl nabídnut prostor v Libni ve Voctářově ulici (v areálu DMA). Díky tomu se rozšířila skladová zásoba a firma se dostala mezi hlavní prodejce v celé České republice a opravce automobilů.

Firma znovu roste a rozšiřuje se

V roce 2009 se firma Autosklo Perfekt se přestěhovala z Voctářovy ulice do větších prostor vzdálených necelý 1 km do 500ti metrové haly s možností poskytovat komplexní služby pro motoristy: autoservis, pneuservis, automyčku, diagnostiku, drobné klempířské práce vč. laku, zajištění prohlídek STK atp. Firma převzala dlouhodobě zaběhlý autoservis zabývající se opravami vozidel všech značek (původně autorizovaný servis Daewoo a SSang Yong), vč. servisního týmu se specializací na opravy vozů Škoda, Volkswagen, Ford, Opel, Citroen, Peugeot aj. Dále firma nabízí montáže tažných zařízení, montáže zabezpečení alarmů, denních svícení atpod.

Další klíčová změna

se stává v listopadu 2010, kdy se spolumajitelé velmi korektně domluvili na rozdělení firmy s tím, že jediným majitelem firmy zůstane David Chvála. Firma mění název na AUTO PERFEKT PRAHA s.r.o. Prostředky a možnosti jediného majitele umožnily zaměstnat další pracovní síly a zajistit tak nový růst této společnosti.

Aktuální volná místa v Autoservis Perfekt Praha naleznete ZDE.

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist