Autosklo pro všechny značky aut

Autosklo Perfekt Praha - výměna autosklaPrasklé autosklo jistě nepotěší nikoho z nás. Ba co víc, od policejní hlídky můžete dostat při kontrole pokutu protože jste jako řidič užil k jízdě vozidlo nesplňující technické podmínky – a tím jste porušil 5/1/a z.č.361/2000sb. V okamžiku prasknutí čelního skla v zorném poli řidiče se vozidlo stává nezpůsobilým a nesmí být nadále účastníkem provozu. Pokud se Vám tedy stane tato nemilá událost, kdy následkem odlétnutého kamínku od auta jedoucího před Vámi čelní autosklo praskne, nezbývá jiná možnost, než zavolat odtahovou službu a vyhledat autoservis, kde Vám autosklo opraví nebo rovnou vymění za nové.

Autosklo Perfekt Praha – výměny autoskel a opravy prasklin

Zkušení pracovníci autoservisu už pouhým pohledem na poničené autosklo usoudí, zda je nutná celková výměna nebo lze autosklo opravit speciálními metodami. Pokud je autosklo prasklé tak, že nezasahuje do prostoru výhledu řidiče a má tvar pavoučka, paprsku nebo očka, lze tyto prasklinky pohodlně opravit. Ideální velikost prasklinky je cca 1 cm, ale zkušení pracovníci servisu dokážou opravit i prasklinky větších rozměrů. Pokud je oprava autoskla jen trochu realizovatelná, přináší čtyři zásadní výhody:

Výměna autoskla ZDARMA – uplatnění přes pojišťovnu

Výměna autoskla se provádí v případech, kdy jsou v zorném poli řidiče škrábance, praskliny, autosklo se rozlepuje (u lepených autoskel) či jiné druhy poškození, které nelze opravit.V případě, že je výměna autoskla nevyhnutelná, je nutné pořídit nové autosklo. Autosklo Perfekt Praha provozuje eshop s potřebami pro motoristy, kde lze pořídit autoskla za výhodnou cenu. Pokud hodláte uplatnit výměnu autoskla přes pojišťovnu, musíte mít uzavřenou smlouvu na pojištění čelního skla jako doplněk k Vašemu povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění. V tomto případě máte výměnu autoskla zcela zdarma. 

Výměna autoskla se tak stane příjemnější záležitostí.  Svěřte svůj vůz do rukou odborníků a navštivte Autosklo Perfekt Praha 8.

Rezervační systém Autoskla - prodej, eshop

AUTOSERVIS PERFEKT PRAHA

Servisní služby pro vozy

  • osobní automobily
  • dodávky
  • autobusy
  • modely z 80. let
  • americké vozy
  • veterány
  • nejnovější typy automobilů
  • nákladní vozy

PERFEKT E-SHOP

Navštivte nás v našem e-shopu na www.perfektshop.cz a nakupte díly, doplňky a příslušenství pro Váš automobil za skvělé ceny!

Ze světa auto-moto

I autofólie potřebují správnou péči

Pokud máte ve svém voze autofólii nebo uvažujete o její […] Více >>

Číst více

TOPlist